ارائه پیشنهاد و درخواست از شهرداری پردیس

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر لاله – شهردار محترم شهر پردیس:

     با سلام و احترام و با تشکر فراوان از اقدامات اخیر شهرداری در جهت بهسازی معابر و ساماندهی وضعیت شهر، خواهشمند است دستور فرمایید در رابطه با موارد ذیل نیز اقدام لازم به عمل آید:

۱-    تسریع در تکمیل پیاده رو دو طرف بلوار سفیر امید و همچنین بلوار جانبازان به عنوان مسیرهای پر تردد و راه اصلی دسترسی به فازهای سه و چهار که همواره پذیرای تردد انبوه عابرین هستند.

۲-    لکه گیری و همچنین رفع فرو رفتگی ها و دست اندازهای معابر شهر از جمله در؛ بلوار سفیر امید و بلوار صدرا (تقاطع سفیر امید و جانبازان و تقاطع بهار غربی و ملا صدرا) که هنگام بارندگی، آبگرفتگی وسیع و همچنین استهلاک آسفالت خیابان ها و آسیب شدید خودروها را در پی دارد.

۳-    نصب وسایل ورزشی در حاشیه پیاده رو سفیر امید که می تواند مورد استفاده مجتمع ها قرار گیرد.

۴-    همانگونه که مستحضرید؛ گفته می شود به علت ساخت و سازهای جاری در سطح شهر پردیس، بخصوص در محله جدید و نیمه ساز فاز ۳و۴ و انبوه افراد غیر بومی در این محلات و همچنین به علت تاریکی معابر، ظاهرا تابحال چند مورد آدم ربایی منجر به قتل و چندین فقره زورگیری شبانه(بعضا همراه با ضرب و جرح) در این محله از جمله؛(در اطراف ایستگاه آخر مینی بوس های پردیس واقع در خیابان طوبی) رخ داده که نصب روشنایی می تواند کاهش این خطرات و رفع نگرانی اهالی را در پی داشته و دعای خیر آنان را بدرقه راه مسئولین خدمتگذار نماید، لذا شایسته است رفع تاریکی معابر محلات از جمله این محله در اولویت قرار گیرد.

۵-    تسطیح نقاط اختصاص یافته به فضاهای سبز شهر برای رفع آشفتگی و ساماندهی به سیمای شهر و آماده سازی تدریجی برای ایجاد فضای سبز و احداث بوستان در سال های بعد (قطعا محیط های مذکور قبل از ایجاد فضای سبز می تواند موقتا به عنوان زمین بازی جوانان و نوجوانان مورد استفاده قرار گیرد)

۶-     تسطیح سایر پیاده روها در محله های جدید الاحداث و یا حتی در دست احداث برای ساماندهی بیشتر.

۷-    تسریع در لکه گیری آسفالت اطراف منهولهای فاضلاب و معابری که مخابرات اخیرا تخریب نموده است.

۸-    بازسازی، بهسازی و ترمیم خرابی های و نصب روشنایی در بوستانهای خیابان ملاصدرا و مقابل دانشگاه آزاد واقع در فاز چهار و احداث پیاده رو و راه دسترسی مناسب از انتهای خیابان بهشت یک به مدرسه واقع در جنب پارک.

۹-    پیش بینی و احداث پارکینگ در ابتدای بلوار سفیر امید در میدان عدالت با توجه به تمرکز مراکز خرید در این میدان و کمبود فضای مناسب برای پارک خودروها.

۱۰-    نصب تابلو باقی مانده معابر و پلاک منازل و همچنین تعیین کد پستی خانه ها

     پیشنهاد می شود، مسئولین محترم شهرداری یکبار دیگر در ساعات تاریکی و به خصوص هنگام بارندگی ها، محلات و معابر مختلف شهر را با دقت بیشتر مورد بازدید قرار داده و حتی برخی از خیابانها را بصورت پیاده طی نمایند تا بیشتر در جریان کاستی های موجود و نیز کیفیت کار پیمانکاران و ناظران محترم نیز قرار گیرند.

                                                                                                     با کمال تشکر- از طرف اهالی

                                                                                                            احمد رضا هدایتی

                                                                                                        ۲۲/۸/۹۱

شما همچنین می توانید ...

٪ پاسخ

 1. فیروز اصلانی گفت:

  اینجانب فیروز اصلانی :
  آمادگی راه اندازی مرکز معاینه فنی خودرو های سبک و کارواش تمام مکانیزه در شهر جدید پردیس اعلام میدارم.

  باتشکر فیروز اصلانی
  شماره تماس:۰۹۱۴۹۸۲۴۴۰۵

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   جناب آقای فیروز اصلانی سلام:
   مطلب شما جهت آگاهی مسئولین محترم در سایت ارائه شد.
   موفق باشید – یا علی

 2. فتح الهی گفت:

  باسمه تعالی
  شهردار محترم شهر جدید پردیس
  باسلام وتحیات
  نظر به اینکه در ایام بازگشایی مدارس تردد وسایل نقلیه در خیابانهای مجاور مدرسه بیش از ۲ تا ۳ برابر خواهد شد و بعضاً رانندگان بدون رعایت سرعت مطمئنه از محل عبور می کنند، لذا شایسته است تا به منظور پیشگیری از احتمال تصادف دانش‌آموزان نسبت به تامین دو‌ریل سرعت‌گیر در مقابل درب ورودی شمالی و جنوبی دبستان ریحانه واقع در فاز چهار فردوس ۱۳ دستور فرمایید. تا اقدامات مقتضی صورت گیرد.
  باتشکر
  هیات مدیره مجتمع بهشت

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   با سلام خدمت خانم یا آقای فتح الهی:
   همانگونه که در بخش معرفی سایت اعلام شده است، این سایت شخصی است و تنها می تواند به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین، موارد را منعکس نماید.
   موفق باشید- یاعلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.