معرفی سایت

بسم الله الرحمن رحیم 

     کاربر گرامی؛ با سلام و تشکر از انتخاب شما به آگاهی می رساند؛ سایت ره توشه سایتی است کاملا شخصی که تلاش دارد صرفنظر از تعلقات جناحی و گروهی و به دور از خوشبینی های ساده لوحانه و یا بدبینی های مغرضانه و در راستای مصالح کشور و اهداف تعیین شده برای سایت، ضمن بیان کلی برخی از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی، آن بخش از موضوعات مطرح در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و علمی و آموزشی کشور که عمدتاً یا در ردیف دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی(دامت برکاته) قرار دارند و یا اجرا و توجه به آنها مورد تأکید ایشان می‌باشد و بعضاً مورد غفلت واقع شده و نیاز به اطلاع رسانی، پیگیری و جلب توجه متقابل مردم و مسئولین دارد را متناسب با انتظارات مردم و بنا بر نیاز جامعه بیان نماید و لذا در اکثر موارد علاوه بر دستاوردهای انقلاب اسلامی، انتقادات، راهکارها، طرح ها و پیشنهادات لازم نیز ارائه شده است.

     کل مطالب سایت حاصل مطالعات میدانی و یا بررسی مطالب منعکس شده در جامعه(رسانه‌ها و محافل و سایر منابع) و نیز نظرات و اظهارات مردم و مسئولین است، که در قالب نظر شخصی توسط اینجاب(مالک سایت) گردآوری و تنظیم شده و در سایت بارگذاری می‌شود، البته ورود به حوزه‌های مختلف و متنوع، به معنای تسلط کامل اینجانب به تمام رشته‌ها نیست، اما همانگونه که اشاره شد، بخش عمده مطالب نتیجه بررسی‌هایی است که حتی‌المقدور با استفاده از منابع علمی و نظرات کارشناسی افراد صاحب‌نظر تهیه شده و لذا برای تسهیل در کار متولیان و متخصصین مربوط، معمولاً مطالب همراه با پیشنهادت راهبردی و کاربردی ارائه می‌شود.

     این عملکرد روش است که؛ در کار برخی از مسئولین از جمله؛ مدیر مسئول و سردبیر رسانه‌های مکتوب و مجازی یا حتی در کار بخشداران، فرمانداران، استانداران، نمایندگان مجلس و سایر موارد مشابه نیز مصداق دارد.

     اگرچه برخی از مقالات ارائه شده در سایت، مطالبی است نسبتا قدیمی که از اواسط انقلاب اسلامی و به‌خصوص در سال‌های اخیر، به طور پراکنده در اختیار نشریات مختلف کشور قرار گرفته و منتشر شده است، اما با توجه به اینکه عملیاتی و اجرایی شدن برخی از موضوعات و پیشنهادات مورد نظر همچنان نیاز به طرح مجدد و پیگیری و اقدام از سوی دستگاه‌های مختلف دولتی و غیر دولتی داشته و همچنان برای جامعه قابل طرح می‌باشد، لذا ترتیبی اتخاذ شده تا همراه با مطالب روز، مقالات مذکور نیز به ترتیب تاریخ تنظیم و ارائه گردد. بدیهی است، استفاده از مطالب ارائه شده در سایت، با ذکر منبع بلامانع است.

اهداف:

۱- شناسایی، دسته بندی و انعکاس مشکلات، انتقادات و پیشنهادات مردمی و حتی المقدور تحلیل و ارائه راهکارها و پیشنهادات راهبردی و کاربردی برای برون رفت از آنها

۲- بیان ضرورت مشارکت مادی و معنوی جامعه برای کمک به سرعت بخشیدن در روند رو به رشد توسعه و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف

۳- ایجاد پل ارتباطی بین مردم و مسئولین و اطلاع رسانی در مورد مسائل روز و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه ها و بخشهای مختلف

۴- کمک به تقویت و توسعه فرهنگ کار و تلاش، خودباوری و اعتماد به نفس در سطح جامعه

۵- کمک به احیاء کامل و ترویج و فراگیر نمودن فرهنگ و ارزشهای اسلامی و انقلابی

توضیح: کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به این سایت است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

عناوین کلی مطالب سایت عبارتند از:

۱- مقدمه: در برگیرنده مطالب متنوعی است که هر چندگاه یکبار متناسب با اهداف سایت و در مورد مسائل روز جامعه، تدوین و ارائه خواهد شد.

۲- بخش مقالات: مشتمل بر کلیه مقالات عمدتا کاربردی می باشد که توسط اینجانب در سنوات متفاوت و در بخشهای مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی تدوین شده و در آینده نیز بر تعداد آنها افزوده خواهد شد.

۳- بخش پیشنهادات: شامل پیشنهادات کاربردی و راهبردی متفاوتی است که خطاب به دستگاهها و نهادهای مختلف دولتی در چند بخش کلی از جمله: دستگاههای وابسته به نهاد رهبری، وزارتخانه ها و نهادهای وابسته به دولت، قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی و سایر مراکز دولتی و غیر دولتی تهیه شده و در آینده نیز با کمک شما به روز رسانی و ارائه خواهد شد.

۴- ایستگاه کاریابی: در این بخش افراد جویای کار و کارآفرینی می توانند با برخی از فرصتهای شغلی موجود در کشور آشنا و در تکمیل فهرست ارائه شده مشارکت نمایند.

۵- دفترچه افتخارات: این بخش تلاش دارد با همکاری بازدید کنندگان عزیز مفاخر و دستاوردهای علمی ایران و اسلام را در بخشها و موضوعات مختلف ارائه نماید.

۶- پایگاه گردشگری: در این بخش نیز تلاش خواهد شد تا با همکاری بازدیدکنندگان گرامی‏ جاذبه های گردشگری نقاط مختلف ایران در بخشهای مختلف در قالب چارچوبی که در بخش مربوطه توضیح داده خواهد شد‏‏ ارائه گردد.

۸- سایر بخشها: تشکیل شده از بسته ها مختلف فرهنگی مانند؛ لینک برخی از سایتهای علمی و خبری و سایر مطالب متنوعی که حتی المقدور متناسب با مسائل و نیاز روز جامعه ارائه خواهند شد، (لازم به یادآوری است که؛ برخی بخش‌های سایت از جمله بخش دستاوردها به علت سختی کار گردآوری مطلب حذف و بخشی از مطالب نیز هنوز به طور کامل بارگذلری نشده است).

   =============================================================

    درخواستاز بازدید کنندگان محترم تقاضا می شود نکات مورد نظر خود در رابطه با محتوای سایت را، در بخش ارتباط با ما یـا در ذیل هر مطلب درج نمایند.             با تشکر مجدد: هدایتی

٪ پاسخ

 1. محمد حيدري گفت:

  بإسلام خدمت دوست عزیز اقای هدایتی
  اراده وعزم شما ستودنی است برای شما ارزؤی موقفین دارم
  هرکمکی أزدین من برای تقویت محتوا برائد درخدمت خواهم بود

  • احمد رضا هدایتی گفت:

   با سلام و تشکر، از اظهار لطف شما بسیار سپاسگذارم، لطفا در صورت امکان مطالب مورد نظرتان را ارسال فرمایید . با تشکر مجدد

 2. عبدالله گفت:

  با سلام خدمت حاج احمد آقای عزیز و گرامی، خدا را شکر که اگر توفیق زیارت شما را نیافتیم لااقل موفق شدیم بار دیگر تراوشات قلم شما را ببینیم. خدا شما را توفیق دهد. انشاااله.

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   با سلام و تشکر، خواهشمند است ضمن معرفی کامل خودتان، در صورت امکان سایت را به دیگران نیز معرفی فرمایید.

 3. خادمي گفت:

  با سلام کار ارزنده ای است آرزوی توفیق بیش از پیش شما را دارم .به نظرم پیشنهادات ارائه شده در بخش آخرین مطالب به صورت مرحله ای و با تیتر نمودن عناوین آنها در صفحه اول ارائه شود و نظرات دیگران اخذ شود .
  نکنه بعد آنکه جای آخرین دیدگاهها با پیوندها اگر جابجا شود بهتر است
  موفق باشید

 4. بهروز گفت:

  با سلام خدمت شما، از اینکه سعی در رفع دغدغه های موجود دارید بسیار سپاسگذارم. امیدوارم با پیگیری های شما و سایر دوستان این سایت پایگاهی برای ارتباط با مسئولان و گره گشایی از مشکلات موجود باشد.
  یا علی

  • احمد رضا هدایتی گفت:

   با سلام‏‏ از اظهار لطف شما سپاسگذارم. لطفا در صورت امکان ضمن معرفی بیشتر‎/ سایت را نیز از پیشنهادات خود بهره مند بفرمایید

  • احمد رضا هدایتی گفت:

   با سلام
   از اظهار نظر و حمایت ارزشمند شما بسیار متشکرم لطفا در صورت امکان سایت را به سایر افراد بخصوص مسئولین ذیربط با مطالب معرفی بفرمایید
   با تشکر مجدد

 5. پيام گفت:

  باسلام.من پیام۲۸ سال سن دارم اهل بوشهرم.سال ۱۳۸۶مبلغ ۲۶میلیون وام برای خرید مینی بوس از بانک تجارت دریافت کردم.۲سال بعد به دلیل مشکلاتی که برای پدرم پیش امد مجبور به فروش ان شدم و تمامی پول ان را از دست دادم.و دیگر قادر به پرداخت قسط ماهییانه وام خود نشدم.بانکم که تنها دارایی مارا که خانه ما هست در رهن خود کرده است و میخواهد ان را اجرا بگذارد.دیگر نمیدانم از چه کسی درخواست کمک کنم.میدونم امروزه هیچکس به داده کسی حتی گوش نمیده.ولی چاره ای ندارم.نمیدونمم شایدخواندن مطلبم واسه شما خنده دار باشه ولی گفتم شاید واسم چاره ایی پیدا کنید.از سایت شما متشکرم ۰۹۳۸۹۳۶۹۹۶۲

  • احمد رضا هدایتی گفت:

   با سلام
   شنیدن مشکلات مردم به هیچ وجه خنده دار نیست‏ شاید با مراجعه به استاندار محترم استان یا نوشتن نامه به مطبوعات یا رئیس جمهور مشکل شما حل شود در هر حال شرمنده ام که نمی توانم کاری برایتان انجام بدهم
   موفق باشید- هدایتی

  • پيام گفت:

   از جوابتون ممنونم.دشمناتون شرمنده باشن جناب هدایتی.گفتم شاید شما ادمای خیری بشناسید که در توانشون باشه یکم به کمکم بیان.بهر حال ارزوی توفیق جنابعالی را دارم.امیدوارم همیشه خداوند در کارهایتان یاور و همراهتان باشد.

   • احمد رضا هدایتی گفت:

    باسلام مجدد: متاسفانه از دست بنده بجز دعا کاری ساخته نیست، انشاالله خدا کمک کند مشکلتان برطرف شود. موفق باشید

 6. سیاوش نورمحمدی گفت:

  سلام:خسته نباشید اگه بتونید مسابقه یا همایش یا اطلاع رسانی دراین موارد داشته باشید ممنون میشم

 7. محمد تقی اسحاقی گفت:

  جناب آقای هدایتی
  با سلام عرض ادب و احترام ،تلاش شما را در اعتلای کلمه الله و تربیت نسل جوان تبریک کفته برایتان آرزوی موفقیت دارم. موفق باشید و پیروز

  • احمد رضا هدایتی گفت:

   با سلام و احترام متقابل:
   از اظهار لطف شما بسیار متشکرم و از خداوند منان برایتان توفیق روز افزون مسئلت دارم، در هر حال بهره بردن از نظرات دوستان باعث خرسندی حقیر خواهد بود.
   با تشکر

 8. مهدی ابراهیمی غیاث آبادی گفت:

  جناب آقای هدایتی(دامت برکاته)
  باسلام
  بنا به پیشنهادتان در جلسه ی اخیر هیئت محبان العسکری(ع)،به وب سایتتان مراجعه کردم وبهره ها بردم.برای جناب عالی آرزوی سلامت و توفیقات روز افزون دارم. وله الحمد

  • احمد رضا هدایتی گفت:

   برادر ارجمند جناب آقای ابراهیمی:
   با سلام و احترام، از حسن نظر و لطف شما سپاسگذارم، امیدوارم با عنایت الهی و راهنمایی دوستان و مخاطبین محترم، هر روز بر غنای مطالب سایت افزوده شود.
   انشاء الله موفق و موید باشید – یا علی و التماس دعا

 9. حميد صالحي گفت:

  سلام جناب اقای هدایتی عزیز دوست گرامی
  سایت شما را یک نگاه کلی کردم
  به نظر می رسد ساختار خوبی را دنبال می کنید
  امید است موفق باشید
  برادر شما حمید صالحی
  فقط یک نکته به ذهنم میرسه اون هم تلاش کنید در راستای موضوعات جدید هم مطلب در سایت خود گنجانده شود
  به لحاظ اینکه بیشتر وقت جوانان در فضای مجازی تلف می شود

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   آقای دکتر صالحی سلام:
   از حسن نظر و پیشنهاد شما متشکرم.
   انشاء الله در مورد مطالب روز، در آینده بیشر کار خواهم کرد.
   یا علی – موفق باشید

 10. محمد حسین کلانتری گفت:

  با سلام سایت جالبی است خذا قوت برادر

 11. مظاهری گفت:

  جناب آقای هدایتی واقعا خسته نباشی استفاده کردیم از مطالب پرمحتوای ارائه شده درسایت . آرزوی توفیقات روزافزون برای جنابعالی خواستارم. انشاالله

 12. سلام برادر هدایتی مطالب شما خوب و واقعا وقت می گذارید در ضمن می توانید سایت من را هم لینک کنید و من هم همین کار را خواهم کرد تا مخاطبین بیشتر در حوزه های مختلف وارد شوند دوست شما طاهری

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   برار ارجمند جناب آقای طاهری:
   از اظهار لطف شما سپاسگذارم، در مورد پیشنهاداتان باید قبلا با هم صحبت کنیم.
   موفق باشید – یا علی

 13. مرتضی گفت:

  سلام استاد
  حالتون خوبه، بنده جلیلی ام از وب نظام تمدن نوین اسلامی
  می خواستم بگم مطالبتون رو دنبال می کنم
  انشاءالله موفق باشد.

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   جناب آقای جلیلی سلام:
   از لطف و عنایت شما بی نهایت سپاسگذارم، امیدوارم جنابعالی هم موفق باشید و همچنان منتظر نقدهای شما هستم.
   یاعلی

 14. سید مرتضی اراک گفت:

  سلام برادرهدایتی
  مطالب بسیار خوبی ارائه میشود انشا الله موفق باشی .

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   برادر عزیز آقا سید مرتضی:
   با سلام و ثناء، از اظهار لطف شما متشکرم، لطفاً در صورت امکان خودتان را به طور کامل معرفی بفرمایید.
   موفق باشید – یا علی

 15. مریم گفت:

  من ۱۷سالمه ومیخوام به کمک مادرم یه کاری انجام بدم مغازه هم داریم ولی نمیدونم چی بازکنیم

  • احمدرضا هدایتی گفت:

   سرکار مریم خانم سلام:
   به ایستگاه کاریابی در انتهای صفحه اصلی همین سایت (ره توشه rahtooshe.com) مراجعه و مشاغل پیشنهادی را ملاحظه بفرمایید.
   موفق باشید – یاعیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *