چرا در سایت وزارتخانه‌ها خبری از بخش دستاوردها نیست؟

     با این که دستاوردهای انقلاب اسلامی در کشور جهشی و در بسیاری از موضوعات بعضاً حیرت‌آور و گاهی حتی در سطح جهان بی‌سابقه بوده، اما مثأسفانه در سایت‌های اینترنتی دستگاه‌های دولتی یا اصلاً بخش خاصی برای معرفی دستاوردهای دستگاه وجود ندارد و یا اطلاعات بسیار ناقص، جزئی، پراکنده، بدون دسته‌بندی مشخص و به شکل مقطعی ارائه شده است.

     این در حالی است که بسیاری از مردم به‌ویژه جوانان حتی دانشجویان، اطلاع کافی در مورد دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ندارند و لذا بیان حرفه‌ای دستاوردها در ابعاد و زمینه‌های مختلف می‌تواند نقش اساسی در ایجاد امید (امیدآفرینی) در جامعه و افزایش انگیزه برای کار و تلاش بیشتر داشته باشد.

     البته بیان دستاوردها نباید محدود به دستاورد دولت‌ها در یک یا چند مقطع خاص باشد، بلکه باید همه دستاوردهای سازمان از ابتدای انقلاب اسلامی و حتی از بدو تشکیل تاکنون را شامل شود، به‌گونه‌ای که امکان قیاس دستاوردها نسبت به قبل از انقلاب اسلامی و یا سایر کشورهای همتراز وجود داشته باشد.

     با توجه به توضیحات فوق پیشنهاد می‌شود، همه دستگاه‌ها موظف شوند صرفنظر از اقدامات روزمره و فعالیت‌های جاری خود، این موضوع (ایجاد بخش دستاوردها) را در اسرع وقت در دستور کار قرار داده و تا هفته دولت به طور قطعی به سرانجام رسانده و همواره ملزم به اصلاح و به روزرسانی آن شوند.

     یادمان باشد که دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف مادی و معنوی، حاصل تلاش همه مردم و مسئولین است و متعلق به یک فرد یا دولت خاص نیست.

احمدرضا هدایتی

کارشناس ارشد مدیریت

۱۳/۳/۱۴۰۳

نشانی الکترونیکی: ARH110@yahoo.com  نشانی سایت: rahtooshe.com  

شما همچنین می توانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *